NAUJIENOS

Aleksandras Palienko: 2020 metų sausio prognozės

Kategorija:

Miestas:
 Vyrams. Įdomus. Iki sausio 15 dienos viskas vyks ne taip, kaip norėtųsi. Iš tiesų viskas bus gerai, bet vyrams atrodys, kad viskas ne taip vyksta. Sausio 16 d. viskas atrodys dar prasčiau – visiškai viskas ne taip, kaip norėsite. Suplanavote kažką padaryti, bet įvyks visiškai kitaip. Važiuojate į susitikimą, bet jis neįvyksta, o atsitinka kažkas kitkas. Ir tokios nuotaikos tęsis iki sausio 19 dienos. Nuo sausio 20 dienos prasidės akivaizdus kilimas, bet didelio džiaugsmo tai nesuteiks.
Tačiau jei kažko labai stipriai palinkėsite sau ir savo šeimai nuo sausio 16 dieną nuo 7 iki 11 valandos, viskas susidėlios taip, kaip reikia. Viskas dėliosis kaip laikrodis. Jūsų užduotis – visa tai priimti, dėkoti ir veikti atsižvelgiant į situaciją, nes tai bus pats geriausias variantas iš visų galimų.
Vyrams nepadės jokios technikos, todėl jiems geriau atsipalaiduoti.  Paprasčiausiai, priimkite situaciją ir dėkokite.
Moterims. Gyvenimas smūgiuos iš visų pusių. Pirmąją sausio mėnesio pusę smūgiuos gerąja to žodžio prasme, kitą pusę – prastąja puse. Iš kur ir kodėl atsiras tie gyvenimo smūgiai? Todėl, kad iki sausio 15 dienos į jūsų gyvenimą ateis labai daug naujo. Elkitės, kaip norite, bet rekomenduoju iš širdies čakros siųsti meilę savo aplinkos vyrams ir žemei, iki pat jos gelmių.  Ir iki sausio 15 dienos tą meilę siųskite kad ir šimtą kartų per dieną. Tada jūs tapsite sėkmingesnės, turtingesnės ir geriau save realizuojančios. Ir visu tuo lenksite savo vyrus. Net tais atvejais, jei jie milijardieriai, o jūs su jais tik susipažinote.
Žinoma, vienos tuo patikėsite, kitos ne, trečios visiškai pamiršite šią rekomendaciją, o kitos gal bent tris kartus per dieną prisiminsite ir pasiųsite meilę. Rezultatas vis tiek bus, bet ne toks, koks galėtų būti.
Antroji sausio pusė, ne visoms, bet didelė galimybė, kad daugelis moterų, pastebės, kad mažėja vaikų imunitetas. Kodėl? Taip atsitiks todėl, kad tuo laiku iš moterų išeis labai daug negatyvių energijų, ir tos, kurios negebės tos energijos sutvarkyti, ji, galimas dalykas, kliudys vaikus. Jiems gali pakilti temperatūra, atsirasti peršalimo, gripo simptomai.  Įsidėmėkite, tai vyks nuo sausio 16 iki 29 dienos.
Ką tuo laikotarpiu reikia daryti, kad vaikai būtų sveiki?  Gal būt yra ir kitų kelių, bet aš matau vieną – dėkoti. Dėkoti už prastą nuotaiką, už visas įtampas ir visus išbandymus.  Taigi, jei norite, kad jūsų vaikai būtų sveiki, dėkokite už visus jus ištinančius nemalonius dalykus ir pripažinkite, kad per jus išeina atgyvenę seni įstatymai.  Viskas priklausys nuo to, kaip gebėsite priimti pirmosios mėnesio pusės sėkmes ir antrosios pusės smūgius, nuoskaudas. Svarbiausia, nepasiduokite vedamos nemalonumų.
Darbo reikalai. Jei tą mėnesį galite nedirbti, nedirbkite.  Bent jau pusę mėnesio. Jei tokios galimybės nėra, darykite kiek galima labiau atsipalaidavę.
Rekomendacijos. Antroje mėnesio pusėje, tiek vyrai, tiek moterys, bet vyra ypatingai, būkite tvarkingi. Tiksliau pasakius, budrūs ir viską darykite gerai pasverdami, suprasdami ir prisiimdami atsakomybę. Moterims geriausia susilaikyti nuo įvairių konfliktų ir su niekuo nesileiskite ieškoti teisybės. Nei darbe, nei su draugėmis, nei su viršininkais, nei su giminėmis, su niekuo. Laikykitės nuo jų toliau ir dėl to būsite tik laimingesnės.
Vyrai tuo laiku turi laikyti saugumo. Visur. Pinigai, darbas, automobilio vairavimas ir kita. Ir kiek jūs būsite budrūs, tiek viskas gerai ir klostysis.  Neskubėkite ir visada prisiminkite, kad tai pats geriausias variantas iš visų galimų.
Parengė

Karolina Baltmiškė
https://www.youtube.com/watch?v=odFqtS8kEXw

19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama