NAUJIENOS

Aleksander Palienko: 2019 metų gruodžio mėnesio prognozės

Kategorija:

Miestas:
Gruodis – tai visų šių metų koncentratas, primenantis auditą. Teks apmokėti metų skolas, metų sąskaitas, atidirbti tai, ko nepadarėte. Ir pageidautina visa tai padaryti gruodžio mėnesį, nes tai turės įtakos ateinantiems metams.
 Vyrams – gruodžio mėnesį geriausia visas problemas išspręsti ir atidirbti tai, kas nepadaryta, nes priešingai 2020 metų sausio, vasario ir kovo mėnesiais teks srėbti nesutvarkytų reikalų pasekmes. Todėl viską, ką galima išsiaiškinti, viską, kur galima sudėti visus taškus ant „i“, darykite 2019 metų gruodžio mėnesį. O mėnuo nebus paprastas. Neretai atrodys: tiek to, tuos darbus atidėsiu, paskui viskas susitvarkys. Deja, ne. Viskas, ko nesutvarkysite gruodžio mėnesį, įgaus tokį pagreitį, sukurs tokias situacijas, kad vėliau teks įdėti žymiai daugiau pastangų ir finansų, negu gruodžio mėnesį.  Todėl gruodžio mėnesį vyrams reikia išspręsti visus klausimus.
Moterims gruodžio mėnesį reikia visiems ir viską atleisti ir viską priimti, su visais ir dėl visko sutikti. Dėkokite Dievui ir sutikite su tuo, kad tai, kas tuo metu vyksta, yra geriausias variantas iš visų galimų. Jei gruodžio mėnesį viską priimsite, kiti metai jums bus „superiniai“. Kiek jūs atleisite, paleisite, nepyksite, nekeršysite ir nereikšite pretenzijų, o sutiksite, kad tai jums buvo būtina, kaip pamoka, ir palinkėsite meilės, laimės, gerovės ir visko, kas geriausia, visiems, kas jums kažką ne taip padarė, ir būsite už tai dėkingi, tiek sėkmingi jums bus  metai.
https://www.youtube.com/watch?v=Gw74Ik_6WAE
Vertė
Karolina Baltmiškė
 

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama