NAUJIENOS

AJC „Jaunimo erdvė“ jaunimo darbuotojas Mindaugas Vilnius laimėjo stipendiją

Kategorija:

Miestas:
Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus Atvirojo jaunimo centro „Jaunimo erdvė“ jaunimo darbuotojas Mindaugas Vilnius dalyvavo Jaunimo reikalų departamento skelbtame konkurse ir laimėjo stipendiją. Konkursas rengiamas antrus metus, o stipendijos tikslas – skatinti su jaunimu dirbančius asmenis teikti kokybiškas darbo su jaunimu paslaugas regionuose. Šios stipendijos skiriamos už reikšmingų, pridėtinę vertę kuriančių bei tęstinumo siekiančių darbo su jaunimu veiklų vykdymą per praėjusius metus.

Pretendentas turėjo atitikti šias sąlygas: turi ne mažiau kaip dvi rekomendacijas iš darbo su jaunimu klientų, jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų, savivaldybės jaunimo reikalų tarybos ir pan., įrodančių, kad per praėjusius metus pretendentas sukūrė pridėtinę darbo su jaunimu vertę vietos ar regiono lygmeniu (pavyzdžiui, tarpžinybinio tinklo sukūrimas ir koordinavimas, jaunų žmonių galimybių regione plėtra, tikslinis darbas su mažiau galimybių turinčiais jaunais žmonėmis ir pan.); per 2019 metus turi būti tiesiogiai dirbęs su jaunais žmonėmis ne mažiau kaip 350 astronominių valandų darbo su jaunimu kontekste; per 2019 metus ne mažiau nei 5 dienas (40 astronominių valandų) dalyvavo teminiuose, metodiniuose ar kitokio pobūdžio kvalifikacijos kėlimo renginiuose (mokymuose, seminaruose, supervizijose ir pan.) darbo su jaunimu tema.

Stipendijas šiemet gavo devyni jaunimo darbuotojai. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Mindaugas buvo vienas iš jų. Linkime sėkmės ir ateityje gauti dar vieną stipendiją ar prizą.
 

Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro
Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama