NAUJIENOS

5 priežastys kodėl telefonų remontas apsimoka

Kategorija:

Miestas:
Telefonų remontas ir įvairūs gedimai į kiekvieno gyvenimą gali įnešti nemažai sumaišties. Tokiu atveju prasideda įvairūs apmąstymai: galbūt geriau įsigyti naują nei taisyti seną; ką tada daryti su sugedusiu turimu prietaisu. Tai kodėl visgi apsimoka remontuoti sugedusį telefoną?
 
  1. Kaina. Dažniausiai telefono remontas atsieina mažesnę sumą pinigų, ir nereikalauja netikėtų didelių išlaidų. Žinoma pasitaiko ir išimčių, kai išmanusis stipriai nukenčia ar sprogsta ir jau naujo išmaniojo įsigijimas neišvengiamas. Visgi daugeliu atveju remontas kainuoja mažiau ne tik eurų, bet ir nervų.
 
Tuo atveju jeigu jūs esate naujovių mėgėjas, nepamirškite pasvarstyti ar tikrai naujas įrenginys ir jo privalumai yra verti papildomų pinigų. Sutaisius turimą telefoną, jis dar gali tarnauti ilgą laiką ir pateisinti savo vertę.
 
  1. Laikas. Daugelyje taisyklų telefonų remontas atliekamas greit ir užtenka tik luktelėti kol bus įvykdyti darbai. Be abejo pasitaiko atvejų, kai visgi laukti tenka net keletą dienų. Tačiau tai vis tiek atima mažiau energijos ir laiko nei naujo telefono paieškos, įsigijimas ir konfigūracija.
 
  1. Šeima. Visos šeimos turinčios vaikučių žino, kad telefonas ar planšetė gali būti puikus išsigelbėjimas kai netikėtai reikia užimti vaiką. Tačiau, retas nori savo naujutėlaitį įrenginį duoti vaikui į rankas ir rizikuoti jo gera būkle. Todėl šeimoms labai apsimoka remontuoti sugedusius telefonus ir juos naudoti vaikų mokymui ar pramogoms.
 
  1. Kokybiškesnis naudojimas. Ar žinojote, kad atliktų tyrimų duomenimis, net 23% žmonių toliau naudoja telefonus su įskilusiu ekranu, net tada kai juo įsipjauna? Taip atsitinka todėl, kad vartotojai nesusimąsto kaip nebrangu ir greita yra pakeisti suskilusį ekraną.
 
Tad jei jus kankina suskilęs stikliukas, ar greit senkanti baterija nedvejokite ir nedelsdami kreipkitės į artimiausią Smart Master taisyklą kur atliekamas telefonų remontas. Užkirskite kelią, bet kokioms netikėtoms problemomis ir dar ilgai džiaukitės savo išmaniuoju įrenginiu.

Eduardas Cechanovic

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Reklama