NAUJIENOS

2020-02-02: šiandien – veidrodinės datos diena

Kategorija:

Miestas:
Tokia diena būna tik kartą per tūkstantį metų. Energetiškai – tai ypatinga diena, nešanti pačius įvairiausius pokyčius. Šią dieną reikėtų skirti savęs pažinimui ir savęs paieškai.  Ši diena padės surasti naujus pomėgius, naujas pažintis. Tai žmogaus vertybių peržiūros diena.
Ši diena stebuklinga visoms moterims, todėl reikia pasinaudoti skaičių magija ir pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Ir ta galimybė suteikiama visoms moterims. Pasiruoškite likimo permainas nešantiems pokyčiams.
Vasario 2 dieną sustiprėja Jupiterio energija. Jupiteris stipriai veikia vyrus, bet moterims jis suteikia galimybę kurti stebuklus. Svarbiausia – pasinaudoti momentu ir teisingai praleisti šią dieną. Net jei šiandien esate apatiška, jaučiate jėgų stygių, viskas labai greitai pasikeis. Nebijokite permainų ir priimkite šią dieną su džiaugsmu. Per daug ilgai karaliavo vyriška energija. Dabar viskas pradeda keistis moteriškos energijos naudai. Pasaulis pradeda eiti ten, kur nori moteris. Suprantama, tai sąlyginis suvokimas. Tai reiškia, kad pasaulyje vis labiau įsitvirtins švelnioji politika ir pusiausvyra. Konkurencijos, varžybų ir kovų laikas nueina į praeitį.
Tai kaip teisingai reikia praleisti šią dieną ir ką šiandien reikėtų būtinai daryti?
Reikia išreikšti ketinimus, svajoti, vizualizuoti ir detalizuoti. Įsivaizduoti jau išsipildžiusius ketinimus ir pasinerti į pojūtį, kad visa tai jau turite ir pajusti dėl to malonumą. Būtinai atleiskite tiems, kas jus įžeidė. Paleiskite žmones, kurie nori išeiti. Dabar jums nereikia nieko bereikalingo. Šiandien už tave nėra nieko svarbesnio. Pasakykite: „Aš atleidžiu visiems, taip pat ir sau. Ir paleidžiu visą negatyvą, esantį mano gyvenime. Tegul išsipildo mano svajonė.“
Tik būkite nuoširdi. Tikėkite savimi ir savo žodžiais.
Šiandien jokiu būdu negalima pasiduoti pavydui, barniams, norui varžytis, konkuruoti. Šiandien svarbus viena skito palaikymas ir pagalba. Kurkite ir spinduliuokite gėrį.
Jei tai yra aukščiau jūsų jėgų, pasitraukite iš ten, kur negatyvi energija, nesivelkite į vibracijas žeminančias kalbas, ginčus, vertinimus. Ši diena gali tapti jūsų naujo gyvenimo atspirties tašku. Praleiskite šią dieną teisingai.

Parengė Karolina Baltmiškė
Parengta pagal 

https://www.youtube.com/watch?v=rfz0wfFenhg

Boriso Belchevo nuotr.

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Reklama