NAUJIENOS

Diskutuota apie turizmo plėtrą

Kategorija:

Miestas:
Rugpjūčio 1 dieną, buvusio Radviliškio motorinio malūno pastate, įvyko rajono savivaldybės, Turizmo informacijos centro, verslo atstovų susitikimas, kurio metu aptarta rajono turizmo plėtra. Savivaldybės Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas Vytautas Simelis susirinkusiems pristatė turistinius objektus, maršrutus bei supažindino su turizmo plėtra rajone. Turizmo informacijos centro atstovė Lidija Bimbirienė pristatė kuriamą Radviliškio informacinį internetinį puslapį inforadviliskis.lt bei Turizmo centro veiklą.
Mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas akcentavo, kad reikalingas glaudus bendradarbiavimas tarp savivaldybės ir verslo, pažadėjo ieškoti sprendimų, skatinančių turizmą.
Susitikime diskutuota kaip gerinti Radviliškio rajono žinomumą Lietuvoje ir užsienyje, skatinti vietinį ir atvykstamąjį turizmą. Koks turėtų būtų rajono verslininkų teikiančių maitinimo, apgyvendinimo ir kitas paslaugas indėlis į turizmo plėtrą rajone. Tai pat kalbėta apie tai, kad yra būtinas didesnis bendravimas ir bendradarbiavimas tarp vietos verslininkų teikiančių turizmo, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas, nes tik bendras darbas padės gerinti rajono vaizdą Lietuvos turistiniame žemėlapyje.
Susitikimo metu buvo nutarta tęsti panašaus pobūdžio susitikimus ir diskusijas.


Radviliškio rajono savivaldybė

19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama