NAUJIENOS

„Monumentalioji tapyba architektūros labirintuose: praeitis ir dabartis“

Kategorija:

Miestas:
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius tęsia ekskursijų ciklą „Monumentalioji tapyba architektūros labirintuose: praeitis ir dabartis“ ir  2019 m.  lapkričio 17 d. (šeštadienį) 12 val. klaipėdiečius kviečia į trečiąją – išvažiuojamąją ekskursiją į Laukžemės Šv. apaštalo Andriejaus bažnyčią ir Švenčiausios Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčią Šventojoje. Į ekskursiją vykstame savo transportu, draugiškai vieni kitus pavėžėdami.
 
Rinktis 12 val. prie Meno skyriaus (J. Janonio g. 9). Pirmiausiai vykstame į Laukžemės Šv. Andriejaus bažnyčią (Saulėtekio g. 4), išklausome mišių, apžiūrime Juozo Vosyliaus freskas ir važiuojame į Švenčiausios Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčią Šventojoje (Jūros g. 7) apžiūrėti Juozo Vosyliaus 2010 metais sukurtos altorinės freskos (13 m. aukščio ir 6 m. pločio, 76 kv.m.) ir 14 religinių paveikslų – kryžiaus kelio stočių, kuriuos tapytojas monumentalistas sukūrė 2008 metais.
 
Ekskursijoje dalyvauja menininkas Juozas Vosylius.
Ekskursijos vadovas – architektas Vladas Balsys.
 
Registruotis ir teirautis išsamesnės informacijos telefonu (8 46) 314730.
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama