NAUJIENOS

„Mokytojų akademija“ pradėjo naujus mokslo metus

Kategorija:

Miestas:
2019 metų rugsėjo 25 d. Radviliškio Malūne vyko „Mokytojų akademijos“ 2019–2020 mokslo metų pradžios šventė. Tai bus jau antroji „Mokytojų akademijos“ laida. Pernai buvo suburtos dvi komandos iš 28 mokytojų, o šiemet norą įsitraukti į akademijos veiklą pareiškė dar daugiau pedagogų – per 40.
Visi akademijos dalyviai pernai kiekvieną mėnesį rinkdavosi Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus patalpose, vedė atviras pamokas, susipažino su metodinėmis naujienos, sėmėsi patirties vieni iš kitų. Atidarymo šventėje dalyvavo gausus būrys mokytojų iš skirtingų rajono švietimo įstaigų.
Naujų mokslo metų pradžios proga susirinkusius pedagogus sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė, Švietimo, sporto ir paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė ir akademijos alumnai. Mokytojams artimiau susipažinti leido atraktyvios užduotys, kurių metu po kėdėmis reikėjo ieškoti slaptų misijų ir pristatyti savo kaip mokytojo filosofiją.
Visa tai leido išsiaiškinti ir suprasti, ko mokytojai tikisi iš akademijos ir ką jie patys duos vieni kitiems. Po darbo grupėse visus pralinksmino eiliuotas alumnų sveikinimas. Dauguma mokytojų akcentavo, kad neformali aplinka sukūrė tiek emocinį, tiek ir fizinį komfortą. Renginio pabaigoje akademiją baigę alumnai gavo pažymėjimus, o neformalus bendravimas tęsėsi prie kavos puodelio.


Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro
Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Reklama