NAUJIENOS

„Išmanusis miestas“ apdovanojimuose daugiausiai įvertinimų pelnė Tauragės miestui kurti projektai

Kategorija:

Miestas:

Birželio 20 d. įvyko jau penktasis žurnalo „Structum” organizuojamo projekto „Išmanusis miestas“ apdovanojimų vakaras, kuriame dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas ir Tarybos narys Sigitas Mičiulis.

Lietuvos vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas įteikė Tauragės rajono savivaldybei padėką, už Lietuvos miestų ir miestelių gražinimą, jaunimo skatinimą kurti ir modernias ateities vizijas.

„Regionai kartais be reikalo nuvertinami ir mums reikia atgauti pasitikėjimą savimi, nes iš mūsų mažų Lietuvos miestų gimsta labai daug talentų, sugeneruojama naujų idėjų ir inovacinių sprendimų, kurie paplinta po visą Lietuvą ar net pasaulį, o projektas „Išmanus miestas“ prisideda prie pasitikėjimo savimi auginimo. Bendradarbiavimas tarp savivaldybių, aukštojo mokslo ir studentų, kuria naują požiūrį ir skatina bendruomenių diskusijas. Tuomet gimsta nauji ambicingi tikslai, į kuriuos įdėjus daug darbo tampa miestui svarbiais projektais“, – ant scenos kalbėjo meras D. Kaminskas.

Tuo tarpu renginio kulminacija tapo geriausių projektų paskelbimas. Daugiausiai žmonių simpatijų bei komisijos įvertinimų ir pirmos vietos prizą laimėjo Tauragei sukurtas ledo arenos projektas, kurį projektavo Kauno Technologijos universiteto komanda: Ugnė Miškevičiūtė, Aistė Stulgytė, Agnija Ponomariova, Paulius Janonis, Aurimas Dermauskas, Martynas Arbačauskas kartu su projekto vadove Dr. Laura Stasiulienė.  Sveikiname ir džiaugiamės jaunųjų architektų pasiekimais ir parodytu dėmesiu Tauragei.

Primename, kad jau penktus metus iš eilės konkursas „Išmanusis miestas“ jungia talentingus Lietuvos kūrėjus, kurie keičia Lietuvos regionų teritorijas, projektuoja naujus statinius, kuria naujus miesto traukos centrus ir viešąsias erdves tam, kad Lietuvos miestuose ir miesteliuose gyvenimo kokybė būtų kokybiškesnė.

Ateities miestų vizijas Skuodo, Alytaus, Visagino, Tauragės, Anykščių savivaldybėms projekte „Išmanusis miestas V“ planuoja dešimtys jaunuolių iš šalies universitetų.

Tauragės rajono savivaldybės administracija

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Šventinės edukacinės programos vaikamsReklama