NAUJIENOS

„Ir aš galiu“ – šventė, vienijanti globos namų bendruomenę

Kategorija:

Miestas:

„Ir aš galiu“ – tokiu pavadinimu spalio 24 dieną Tauragės kultūros rūmuose vyko Adakavo socialinių paslaugų  namų organizuotas respublikinis neįgaliųjų meno mėgėjų renginys. Susirinkusiuosius į šventę pasveikino LR Seimo narė Aušrinė Norkienė, Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė, kiti svečiai.

Į respublikinį renginį suvažiavo atlikėjai net iš 14 socialinės globos namų  : Macikų, Jurdaičių, Jotainių, Adakavo, Prūdiškių, Ilguvos, Kupiškio, Aukštelkės, Dūseikių, Suvalkijos, Lavėnų, Ventos,  Padvarių, Raseinių dienos užimtumo centro.

Renginio, kurio simboliu pasirinkta saulėgrąža, simbolizuojanti atgimimą ir šviesą, tikslas –vienyti globos namų bendruomenę, per meninės išraiškos priemones parodyti negalią turinčio asmens gebėjimus ir suteikti galimybę saviraiškai. Adakavo socialinės globos namai šiuo renginiu taip pat siekia mažinti negalią turinčių asmenų socialinę atskirtį, suteikdami bendruomenei į negalią turintį žmogų pažvelgti  iš gebėjimų ir galimybių perspektyvos.

Nuoširdžių  pasirodymų metu visus lydėjo šypsenos ir gera nuotaika. Solistai, instrumentalistai, kapelos, dainos – visų dalyvių pasirodymus lydėjo aplodismentai ir palaikymas. Renginyje visi kolektyvai buvo apdovanoti ir pagerbti, jiems skirtas ir grupės „Bernužėliai“ koncertas.


Tauragės rajono savivaldybės administracija


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama